Áronovy lapálie – kniha pro děti

ÁRONOVY LAPÁLIE

Součástí našeho statku je i pejsek Áron, o kterém jsem před několika lety napsala a vydala knihu. Pokud máte malé děti, můžete si nyní tuto knihu stáhnout jako ebook.

Výhodou ebooku je, že si jej můžete stáhnout a vytisknout. Kniha byla napsaná tak, že část tvoří různé spojovačky a omalovánky, pro lepší vtáhnutí dětí do příběhu.
 Vaše děti si do vytisknutého ebooku mohou malovat, a pokud si nějakou stránku budou chtít vymalovat znovu a jinak, můžete jim ji vytisknout opakovaně. Pro děti od 3 do 8 let.

O čem je knížka Áronovy lapálie?
Kniha je složená ze společných zážitků mých a mého jorkšíra Árona. On sám vypráví své příběhy a dobrodružství od dob, kdy jsme ho jako dvouměsíční štěně přivezli domů. Jeho dobrodružství jsou rozdělena do kapitol. Například jak jsme jeli na dovolenou, nebo jak se seznamuje s ostatními zvířaty.

Více o knížce, Áronovi a mně si můžete přečíst v rozhovoru pro Kladenský deník. Pořádala jsem i autorské čtení pro první a druhé třídy základních škol v Kladně a v Praze. Knihy vyšly v nákladu 1200 ks, z toho je většina již u svých čtenářů.

 

Přeji Vám a Vašim dětem příjemné počtení a zábavu…

Koupit e-book