Jak vybrat vhodné vytápění – KOMPLET

JAK VYBRAT VHODNÉ VYTÁPĚNÍ PRO MENŠÍ DŘEVOSTAVBU 

Primární a sekundární zdroj za málo peněz, málo dřiny a hodně tepla
Informace a rady i s odkazy

Kompletní verze

Kniha rozsáhle rozebírá jednotlivé typy tepelných zdrojů.  Je mnohem obsáhlejší a detailněji probírá problematiku vytápění pro menší dřevostavby, než verze zdarma. 

Zaměřuje se na vytápění dřevem a elektřinou. Představuje jednotlivé zdroje tepla. Jak fungují, na jakém principu, kam se hodí, výhody a nevýhody. Věnuje se technickým parametrům dřevostavby, prostupům tepla a ztrátám objektu. Konkrétně rozlišuje výhody, nevýhody, možnosti, druhy přenosu tepla a principy jednotlivých tepelných zdrojů. Samozřejmostí je obsáhlá obrázková příloha pro naprosto přesnou představu a mnoho užitečných odkazů, které vám usnadní a zrychlí hledání na internetu. Odkazy na kamnáře, prodejce, dodavatele, jsou vždy uvedené u daného zdroje.

Cílem knihy je poskytnout ROZSÁHLÝ přehled a informace pro jasnou představu o jednotlivých tepelných zdrojích a jejich možnostech. Vhodné zejména pro budoucí stavitele, aby zvolili do svého domu jednoduché, málo nákladné a efektivní topení.

Veškeré informace jsou ověřené, vychází z naší vlastní zkušenosti a konzultací s projektantem či dodavateli daných tepelných zdrojů.

Z důvodu plného vytížení v sadu a přípravou zahrady bude ebook hotový přibližně na podzim tohoto roku.